Zapraszamy kibiców na trybuny.

Szczegółowy harmonogram gier na stronie www.volley-swiecie.pl 

i stronie dedykowanej turniejowi

https://frespo.pl/gameplay/64

W dniu wczorajszym, w formule on-line przy udziale większości kapitanów drużyn odbyo się losowanie grup fazy zasadniczej turnieju.

W wyniku losowania, do grupy A trafiły zespoły: Grupa Moderator/HQV Bydgoszcz, Volley Świecie, Hydra TSS Gdańsk, Team Drzycim, Tuchola Squad, a do grupy B drużyny: LZS Dragacz, Polot Biostyma Kijewo Królewskie, Transfer Skarszewy, Pingwiny Toruń, Aneta Team Świecie / Chełmno.

Bezpośrednio po losowaniu został opracowany harmonogram gier fazy grupowej.

Turniej piłki siatkowej mężczyzn o puchar Burmistrza Świecie, 27.11.2021, Hala widowiskowo-sportowa w Świeciu, ul. Sienkiewicza 3, pierwsze mecze od godz. 10:00.

    GRUPA A   GRUPA B      
  1 Tuchola Squad 1 LZS Dragacz      
  2 Team Drzycim 2 Polot Kijewo Królewskie      
  3 Hydra TSS Gdańsk 3 Pingwiny Toruń      
  4 HQV Bydgoszcz 4 Anetateam Świecie/Chełmno      
  5 Volley Świecie 5 Transfer Skarszewy      
               
  FAZA GRUPOWA  
Runda Boisko nr 1 Boisko nr 2 Boisko nr 3 Godzina
1 HQV Bydgoszcz-Tuchola Squad Polot Kijewo-Anetateam LZS Dragacz-Pingwiny Toruń 10.00-10.45   
2 Hydra Gdańsk-Team Drzycim HQV Bydgoszcz-Volley Świecie      Transfer Skarszewy-Pingwiny Toruń 10.45-11.30
3 Polot Kijewo-LZS Dragacz Transfer Skarszewy-Anetateam Volley Świecie-Team Drzycim 11.30-12.15
4 HQV Bydgoszcz-Hydra Gdańsk Volley Świecie-Tuchola Squad Transfer Skarszewy-Polot Kijewo 12.15-13.00
5 LZS Dragacz-Anetteam Polot Kijewo-Pingwiny Toruń Hydra Gdańsk-Tuchola Squad 13.00-13.45
6 HQV Bydgoszcz-Team Drzycim Volley Świecie-Hydra Gdańsk Transfer Skarszewy-LZS Dragacz 13.45-14.30
7 Pingwiny Toruń-Anetateam Team Drzycim-Tuchola Squad   14.30-15.15
               
  FAZA PLAY OFF  
  Boisko nr 1 Boisko nr 2 Boisko nr 3  Godzina
Półfinały 1 miejsce gr A - 2 miejsce gr B   1 miejsce gr B - 2 miejsce gr A 15.30-16.30
Finały Wygrany półfinału 1 -Wygrany półfinału 2   Przegrany półfinału 1 - Przegrany półfinału 2 16.45-17.45

 

Organizator informuje, że podane w harmonogramie godziny poszczególnych meczów należy traktować jako orientacyjne i mogą one ulec pewnym zmian w trakcie rozgrywania turniuju.

W 7 kolejce CHLS drużyna CeDeKa Volley Świecie mierzyła się z ekipą Agro Sieć Maszyny Chełmno.

Od samego początku meczu przejęliśmy inicjatywę, w dalszej jego części kontrolowaliśmy sytuację na boisku i dosyć pewnie wygraliśmy w 3 setach.

Dobrze wyglądała organizacja gry, zanotowaliśmy mniej niż w poprzednich meczach przestojów, kilkurotnie udało się wyprowadzić skuteczne kontrataki.

Najsłabszym elementem, podobnie jak w całym sezonie, pozostawała zagrywka. Nasze serwisy są za mało regularne, stabilne i nie sprawiają przeciwnikom tylu problemów w przyjęciu, ile byśmy sobie życzyli ;)

Ogólnie, wszyscy zagrali na dobrym poziomie, a mvp meczu został kapitan - Jakub Sawicki.

W organizowanym przez nasze Stowarzyszenie przy współpracy z OKSiR w Świeciu Turnieju o puchar Burmistrza Świecia udział wezmą następujące drużyny:

  1. Grupa Moderator/HQV Bydgoszcz
  2. Polot Biostyma Kijewo Królewskie
  3. LZS Dragacz
  4. Hydra TSS Gdańsk
  5. Transfer Skarszewy
  6. Volley Świecie
  7. Pingwiny Toruń
  8. Team Drzycim
  9. Tuchola Squad
  10. Aneta Team Świecie / Chełmno

Stowarzyszenie Volley Świecie przy współpracy z OKSiR w Świeciu organizuje turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Świecia.

Partnerem turnieju jest Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz.

Turniej odbędzie się 27.11.2021 w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu (ul. Sienkiewicza 3).

Drużyny zainteresowane udziałem mogą dokonywać zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 602 243 808 do dnia 25.11.2021.

Wpisowe wynosi 100 zł od drużyny. W turnieju weźmie udział maksymalnie 10 zespołów. Przewidziane są puchary i nagrody dla 3 najlepszych drużyn oraz wyróżniających się zawodników.

Regulamin turnieju

Partnerzy i wsparcie:

schumacher cedeka sp3 sp8 oksir swiecie mm