logo oryginal v

Najbliższe wydarzenia

28 Maj 202309:00 - 15:00
XLII Turniej Piłki Siatkowej - Miksty
Mogilno, Hala widowiskowo-sportowa

Logowanie

Młodzicy

23 października, w swoim drugim meczu w debiutanckim sezonie drużyna młodzików uległa na wyjeździe zespołowi AZS Anioły Toruń 3:0.

Zawodnicy z Torunia dominowali przede wszystkim w polu serwisowym. Kilku z nich zagrywało mocno i skutecznie zdobywając punkty seriami. Nasi chłopcy zagrali kilka ciekawych akcji. W porównaniu do pierwszego meczu, lepiej wyglądała organizacja gry. Spore problemy pojawiają się cały czas w przyjęciu zagrywki. Na domiar złego w meczu z Aniołami drużyna musiała radzić sobie bez libero, który pojechał do Torunia, ale zgłosił problemy zdrowotne i nie zagrał. Swój debiut zaliczył za to Maurycy Felski. Pokazał dobre i skuteczne zagrania, był pewnym punktem zespołu.

AZS Anioły Toruń vs Volley Świecie 3:0 (25:14, 25:17, 25:19).

Volley Świecie: Kuba Caban, Marcel Jędryczka, Jakub Kołodziej, Hubert Kulczyk (kapitan), Oliwier Lewicki, Wiktor Różycki, Oliwier Słysz, Piotr Szczepański, Jakub Urman, Maurycy Felski.

W niedzielę, 23 października drużyna Volley Świecie rozegra kolejny mecz w lidze młodzików. Po raz drugi chłopcy z trenerem Tomkiem Kołodziejem pojadą do Torunia, by tym razem rywalizować z zespołem AZS Anioły Toruń.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 w hali sportowej Sp nr 28 (Toruń, ul. Przy Skarpie 13).

Przypomnijmy, że po połączeniu się na krótko przed startem rozgrywek grudziądzkich zespołów Kosetu i Stali (będą występowali jako Koset/Stal Grudziądz), w sezonie 2022/2023 w lidze młodzików weźmie udział ostatecznie 7 drużyn.

Ta sytuacja sprawiła Wydziałowi Gier KPZPS pewne problemy z opracowaniem terminarza rozgrywek. Ostatecznie nowy harmonogram został opublikowany w zeszłym tygodniu. Postanowiono również uwzględnić wyniki meczów rozegranych awansem 9 października, w tym przegraną młodzików Volley Świecie z siatkarzami reprezentującymi UKS Budowlankę Toruń.

 

Partnerzy i wsparcie:

schumacher cedeka sp3 sp8 oksir swiecie mm
vistula park moto broker skrzynka piwa A&K