logo oryginal v

Najbliższe wydarzenia

28 Maj 202309:00 - 15:00
XLII Turniej Piłki Siatkowej - Miksty
Mogilno, Hala widowiskowo-sportowa

Logowanie

Jeszcze nie opadły emocje związane z sezonem siatkówki plażowej a nasi zawodnicy już szykują się do zupełnie nowych rozgrywek!
Przez ostanie lata drużyna CeDeKa Volley Świecie brała udział w meczach Chełmińskiej Lidze Siatkówki, zeszłoroczne 4 miejsce podrażniło ambicje ale było także motorem napędowym do dalszych poszukiwań i zwerbowania kolejnych siatkarskich „zapaleńców” oraz spróbowania czegoś nowego.
Już od dawna szerokim echem nosiły się sukcesy organizacyjne i sportowe Autonomicznej Ligi Siatkówki w Bydgoszczy. Siatkarska społeczność potwierdzała te słowa i często podkreślała wysoki poziom rozgrywek, intensywność grania oraz dobrą zabawę wszak to największa liga siatkówki w województwie kujawsko-pomorskim.
No i stało się! Nasi włodarze po spotkaniu organizacyjnym w Pałacu Młodzieży zgłosili nasz skład do ALS-u. Aby wzmocnić się przed startem ligi udało nam się rozszerzyć skład o nowe twarze. Mamy nadzieję że także nasi najmłodsi adepci których trenujemy już od kilku lat za jakiś czas również będą stanowić o sile drużyny seniorskiej.
Nie jest to jedyna nowość dla Volley Świecie! Otóż od tego sezonu dzięki staraniom włodarzy udało się zmienić bazę treningową naszego zespołu. W zmaganiach w sezonie 22/23 będziemy mieli przyjemność bycia gospodarzem Hali Widowiskowo-sportowej w Świeciu. Jest to obiekt idealnie przygotowany do rozgrywek w siatkówkę!

Liga szybko nabrała rozpędu, za nami pierwsza kolejka. 15 zespołów z województwa bije się od końca września do maja o najwyższe trofea.
Nasz debiut wypada na wyjeździe w Bydgoszczy a przeciwnikiem będzie zespół Ivy Technology. Mecz rozegramy na hali Elektronika przy ul. Karłowicza 20. Jako beniaminek chcemy pokazać się z jak najlepszej strony!
Już teraz zapraszamy na nasz pierwszy mecz domowy który odbędzie się 11.10 o 19.30 na Hali Widowisko-Sportowej a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Chemik Kadet 2. Zapraszamy naszych bliskich, znajomych i fanów ! Liczymy gorąco na wasz doping!
Dla tych którzy nie będą mogli przyjść szykujemy niespodziankę – transmisję online. Szczegóły wkrótce.

Skład CeDeKa Volley Świecie na sezon 22/23

1. Jakub Chmiel - kapitan
2. Karol Chmiel
3. Jakub Sawicki
4. Maciej Sykuła
5. Tomasz Kołodziej
6. Maciej Karolczyk
7. Michał Matuła
8. Patryk Ośmiela
9. Wiktor Umlauf
10. Ariel Szymczak
11. Dariusz Nowacki
12. Marcin Odjas
13. Łukasz Topoliński
14. Mateusz Piotrowski
15. Andrzej Kruczkowski
16. Bartek Szopiński
17. Dawid Miklasz
18. Remigiusz Łukaszewski
19. Mateusz Sieg
20. Mateusz Schmidt
21. Nikodem Steltman
22. Marcin Rajmuniak

Partnerzy i wsparcie:

schumacher cedeka sp3 sp8 oksir swiecie mm
vistula park moto broker skrzynka piwa A&K