Znamy grupy Ogólnopolskich Mistrzostw Minisiatkówki Plażowej o Puchar Kinder Joy of moving, które dziś rozpoczęły się w Kołobrzegu.

W U11 chłopców zagra ostatecznie 19 drużyn (cztery nie dotarły), które rywalizować będą w sześciu grupach. Jedna – grupa „B” jest czterozespołowa. I to właśnie do niej trafili Wiktor Trybuła i Antoni Niedzielski, którzy na inaugurację zmierzą się z duetem z pomorskiego Łukasz Budych/Tomasz Lizewski/Maciej Matulaniec (SPS Lębork). W drugiej parze zagrają Kacper Rogulski/Krystian Gil (UKS Żak Krzeszyce) – Tymoteusz Romanowski/Tadeusz Wyszyński (Verteko Kołobrzeg). Zwycięzcy meczów powalczą o 1. miejsce w grupie, a przegrani o trzecie.

W U13 chłopców zagra 25 drużyn (1 nie dotarła), które podzielono na 8 drużyn. Tutaj także jedna (grupa „A”) będzie czterozespołowa. Hubert Kulczyk i Wiktor Zielony zagrają w grupie „B”, gdzie ich przeciwnikami będą pary z województw lubuskiego i podkarpackiego: Jakub Gaca/Rene Kurcz (GSZS Gorzów Wielkopolski) i Tymoteusz Wydrzyński/Dominik Ropa (AOZ Rzeszów).

Eliminacje w grupie U11 i U13 chłopców zaczną się dziś o godz. 15. Przypomnijmy, że na podstawie ich wyników rozstawiony zostanie turniej główny, który we wtorek i środę rozegrany zostanie systemem brazylijskim.

Partnerzy i wsparcie:

schumacher cedeka sp3 sp8 oksir swiecie mm
vistula park moto broker skrzynka piwa A&K