Nie osiem a siedem kolejek rozegrają młodzicy w sezonie 2023/24. Ta zaplanowana na najbliższą niedzielę została odwołana.

W związku z tym, że niektóre szkoły są zamknięte od 2 do 5 listopada część klubów ma problem z dostępem do sal gimnastycznych. To uniemożliwia dobre przygotowanie się do kolejnych turniejów i ich organizację. Dlatego Wydział Gier i Dyscypliny postanowił odwołać 4. kolejkę zaplanowaną na 5 listopada. Nie odbędzie się ona też w innym terminie. W komunikacie czytamy:

„Z uwagi na fakt napiętego kalendarza, powołań do kadr narodowych (co jest bezpośrednio związane z przekładaniem spotkań), ograniczonymi możliwościami rozgrywania turniejów w tygodniu (problem z obsadą sędziowską), świąt wypadających w weekendy - niedostępnością hal sportowych m.in. w czasie wyborów, brakiem wolnych terminów do rozegrania zaległych spotkań/turniejów oraz szkoleniu trenerów w Spale w terminie 05-07.11.2023 Wydział Gier i Dyscypliny (w porozumieniu z przedstawicielem Zarządu K-PZPS) postanawia zmniejszyć o 1 ilość turniejów w rozgrywkach MŁODZIKA. Rozegranych zostanie 7, a nie jak planowano 8 turniejów. Kolejka z 05.11.2023 nie będzie rozegrana.

Tak więc młodzików czeka trzytygodniowa przerwa w rozgrywkach ligowych, bo następny turniej będą mieli dopiero 26 listopada.

Partnerzy i wsparcie:

schumacher cedeka sp3 sp8 oksir swiecie mm
vistula park moto broker skrzynka piwa A&K