×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/dzieci/zakonczenie_2021_2022
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

21 czerwca dzieci i młodzież trenująca siatkówkę w Volley Świecie zakończyli sezon halowy 2021/2022. Z powodu braku dostępności sali końcowe spotkanie miało charakter mniej sportowy, a bardziej kulinarny :) bowiem odbyło się w pizzerii. Można było sobie na takie odstępsto pozwolić, bo ogólnie ujmując aktywności w tym sezonie nie brakowało. Po miesiącach obostrzeń i ograniczeń związanych z pandemią w okresie od września do czerwca udało się przeprowadzić wszystkie zaplanowane zajęcia, co bardzo cieszy zarząd klubu i samych trenujących.

medalSpotkanie było okazją do wręczenia dyplomów, medali, dokonania podsumowania i nakreślenia planów na kolejny sezon. W kwestii podsumowania warto wspomnieć, że treningi cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem i aktualnie w zajęciach uczestniczy ponad trzydziestu chłopców. Wszyscy trenujący robią postępy, co bez wątpienia wynika z ich ogromnego zaangażowania w treningi oraz dobrej, satysfakcjonującej frekwencji. Cieszy również fakt, że u uczestników zajęć cały czas można zaobserwować dużą motywację do dalszego rozwoju i chęci do doskonalenia własnych umiejętności siatkarskich.

Ten sezon, to również kolejne małe kroki w rozwoju klubu Volley Świecie :)

Do prowadzących w ubiegłych latach treningi instruktorów Tomasza Kołodzieja i Jakuba Chmiela od września dołączył Tomasz Wołoszuk. Zarząd klubu dziękując serdecznie trenerowi Tomkowi za dotychczasową współpracę, życzy na kolejne sezony niegasnącej motywacji i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz sukcesów sportowych.

Po raz pierwszy jako klub zgłosiliśmy zespół do rozgrywek minisiatkówki w kategorii "4". Chłopcy wzięli udział w 5 turniejach rozgrywanych w Grudziądzu i zagrali łącznie w kilkudziesięciu meczach. Uczestnictwo w rozgrywkach było dla chłopców niesamowitą przygodą, okazją do zebrania doświadczeń, możliwością spotkania się i rywalizowania z równieśnikami z innych ośrodków. Wyniki był sprawą mało istotną. Nasi chłopcy jako jedyni z uczestników rozgrywek nie brali udziału w poprzednich latach w rywalizacji w młodszych kategoriach "2" i "3", ale pomimo to, w pojedynczych meczach w grudziądzkich turniejach potrafili zwyciężyć. Zwycięstwa sprawiały ogromną radość i dawały dużo motywacji do dalszych treningów.

mini volley swiecie

Zespół minisiatkówki Volley Świecie w kategorii "4" tworzyli: Marcel Dobaczewski, Marcel Jędryczka, Jakub Kołodziej, Hubert Kulczyk, Wiktor Różycki, Oliwier Słysz, Piotr Szczepański, Jakub Urman. Opiekun: Tomasz Kołodziej. Zarząd Volley Świecie składa podziękowania dla rozdziców chłopców za pomoc w organizacji wyjazdów na turnieje.

Udział w Pucharze Kujawiaka i Pomorzanki zaowocował również tym, że do klubu wpłynęło powołanie dla Oliwiera Słysza i Marcela Jędryczki na konsultację szkoleniową kadry województwa kujawsko-pomorskiego chłopców z rocznika 2009. Chłopcy uczestniczyli w całodziennych zajęciach (testy, ćwiczenia, gry) pod okiem koordynatora kadry województwa, koordynatora Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i trenerów klubowych. Życzymy dalszych powołań na konsultacje szkoleniowe zarówno Oliwierowi i Marcelowi, jak i pozostałym chłopcom.

volley camp

A co w planach? Z pewnością dalszy rozwój :) Ogólnie ujmując, to systematyczne zwiększanie intensywności i częstotliwośći treningów w niekórych kategoriach wiekowych, nabór uzupełniający do istniejących grup treningowych i nowy nabór w pozostałych rocznikach, stworzenie możliwości do wzięcia udziału jak największej liczbie dzieci w różnego rodzaju turniejach, ligach i rozgrywkach, aby zdobywać doświadczenie i doskonalić umiejętności poprzez rywalizację z równieśnikami z innych klubów. To tak pokrótce, bo planów i celów jest zdecydowanie więcej, ale na informacje i szczegóły przyjdzie stosowny czas ;)

Jednak już teraz możemy zaprosić na I Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezesa Volley Świecie. W tym turnieju wezmą udział starsi, dorośli chłopcy :) Zaprosiliśmy 12 par, których składy tworzą lokalni i regionalni zawodnicy, pasjonaci plażówki i ogólnie piłki siatkowej. Celem jest rywalizacja i zwycięstwa, ale bardzo ważne znaczenie dla organizatorów ma dobra zabawa i dalsza integracja środowiska związanego w różny sposób z siatkówką. Zapraszamy do kibicowania - Deczno, 26.06.2022 (niedziela), początek o godz. 9:00.

Poniżej trochę zdjęć z zakończonego sezonu :)

{gallery}/dzieci/zakonczenie_2021_2022{/gallery}

Partnerzy i wsparcie:

schumacher cedeka sp3 sp8 oksir swiecie mm
vistula park moto broker skrzynka piwa