W dniu wczorajszym, w formule on-line przy udziale większości kapitanów drużyn odbyo się losowanie grup fazy zasadniczej turnieju.

W wyniku losowania, do grupy A trafiły zespoły: Grupa Moderator/HQV Bydgoszcz, Volley Świecie, Hydra TSS Gdańsk, Team Drzycim, Tuchola Squad, a do grupy B drużyny: LZS Dragacz, Polot Biostyma Kijewo Królewskie, Transfer Skarszewy, Pingwiny Toruń, Aneta Team Świecie / Chełmno.

Bezpośrednio po losowaniu został opracowany harmonogram gier fazy grupowej.

Turniej piłki siatkowej mężczyzn o puchar Burmistrza Świecie, 27.11.2021, Hala widowiskowo-sportowa w Świeciu, ul. Sienkiewicza 3, pierwsze mecze od godz. 10:00.

    GRUPA A   GRUPA B      
  1 Tuchola Squad 1 LZS Dragacz      
  2 Team Drzycim 2 Polot Kijewo Królewskie      
  3 Hydra TSS Gdańsk 3 Pingwiny Toruń      
  4 HQV Bydgoszcz 4 Anetateam Świecie/Chełmno      
  5 Volley Świecie 5 Transfer Skarszewy      
               
  FAZA GRUPOWA  
Runda Boisko nr 1 Boisko nr 2 Boisko nr 3 Godzina
1 HQV Bydgoszcz-Tuchola Squad Polot Kijewo-Anetateam LZS Dragacz-Pingwiny Toruń 10.00-10.45   
2 Hydra Gdańsk-Team Drzycim HQV Bydgoszcz-Volley Świecie      Transfer Skarszewy-Pingwiny Toruń 10.45-11.30
3 Polot Kijewo-LZS Dragacz Transfer Skarszewy-Anetateam Volley Świecie-Team Drzycim 11.30-12.15
4 HQV Bydgoszcz-Hydra Gdańsk Volley Świecie-Tuchola Squad Transfer Skarszewy-Polot Kijewo 12.15-13.00
5 LZS Dragacz-Anetteam Polot Kijewo-Pingwiny Toruń Hydra Gdańsk-Tuchola Squad 13.00-13.45
6 HQV Bydgoszcz-Team Drzycim Volley Świecie-Hydra Gdańsk Transfer Skarszewy-LZS Dragacz 13.45-14.30
7 Pingwiny Toruń-Anetateam Team Drzycim-Tuchola Squad   14.30-15.15
               
  FAZA PLAY OFF  
  Boisko nr 1 Boisko nr 2 Boisko nr 3  Godzina
Półfinały 1 miejsce gr A - 2 miejsce gr B   1 miejsce gr B - 2 miejsce gr A 15.30-16.30
Finały Wygrany półfinału 1 -Wygrany półfinału 2   Przegrany półfinału 1 - Przegrany półfinału 2 16.45-17.45

 

Organizator informuje, że podane w harmonogramie godziny poszczególnych meczów należy traktować jako orientacyjne i mogą one ulec pewnym zmian w trakcie rozgrywania turniuju.

Partnerzy i wsparcie:

schumacher cedeka sp3 sp8 oksir swiecie mm